Solární panely STROXX ENERGY

Cena a výkon ve skvělém poměru
Celočerné monokrystalické panely STROXX ENERGY Full-black 400Wp. Vynikající výkon a atraktivní vzhled z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní solární panel. Technologie half-cut zaručuje vyšší efektivitu i při částečném zastínění. Panely vynikají vysokou odolností vůči extrémnímu počasí (kroupy, těžký sníh). Záruka 12 let na materiál a zpracování a 30 let na lineární výkon panelu. To vše při zachování skvělého poměru cen a výkonu. 
Ať už pro váš domov, firmu nebo FVE elektrárny: solární panely STROXX ENERGY nabízí dokonalé řešení pro každý projekt.

Jsou vyráběny v nejmodernějších továrnách, testovány v provozu a před dodáním komplexně kontrolovány. Od použitých komponent až po samotnou výrobu dodržujme nejvyšší standardy pro zajištění maximální spolehlivosti. Ne nadarmo máme naše FV moduly certifikované TÜV Nord.

Technologie Halfcut: Protože neděláme věci napůl!

Technologie Half-cut našich fotovoltaických panelů zajišťuje nižší ztráty a zajišťují tak vyšší výkon! Half-cut panely se skládají ze 108 malých článků místo 54 větších. Tímto způsobem lze snížit ztrátu a zvýšit účinnost panelů.Záruka

Cokoli vydrží déle, je také výrazně ekologičtější. Se STROXX ENERGY jako německým garantem získáte 30letou záruku výkonu solárních panelů.

12 let ​​záruka na materiál a zpracování

30 let záruka na konstantní výstupní výkon


Udržitelnost jako standard

Vedle poskytnutí maximálního výkonu se ve STROXX ENERGY zaměřujeme také na udržitelnost. Proto spolupracujeme s likvidační společností take-e-way v Německu, která se stará o správnou recyklaci. Tímto způsobem se recykluje přibližně 95 % materiálu z nepoužívaných fotovoltaických panelů.