Tepelná čerpadla vzduch-voda od lídra na trhu

Prvotřídní kvalita. U tepelných čerpadel spoléháme na lídra trhu. Jako prodejní partner LG můžeme nabídnout široké portfolio energeticky účinných tepelných čerpadel – a nabídnout tak správné řešení vytápění pro všechny velikosti a typy budov.

Pořídit si můžete kompletní balíček pro instalaci technologie tepelných čerpadel o výkonech od 5 do 16 kW. Toto inovativní tepelné čerpadlo je vhodné pro nové i stávající budovy.

R32 THERMA V MONOBLOC

Nové tepelné čerpadlo vzduch/voda R32 THERMA V MONOBLOC (5-16 kW)

  • Ihned k dodání
  • Extra tichý 35 dB
  • Teplota teplé vody > 65 °C možná
  • Efektivní (třída A+++) COP do 4,9Efektivnji to nejde: Tepelná čerpadla LG v energetické třídě A+++


Monoblokové tepelné čerpadlo vzduch/voda LG THERMA V je energeticky úsporné a mimořádně tiché tepelné čerpadlo, které pokrývá všechny požadavky na teplo užitkové a topné vody ve vašem domě.

S výstupní teplotou až 55 °C dosahuje R32 Monobloc S 100% tepelného výkonu při venkovní teplotě -15 °C bez použití přídavného elektrického topného tělesa. Toto tepelné čerpadlo je vhodné pro novostavby i stávající budovy.

R32 Monobloc S dosahuje hodnoty COP až 4,9 a energetické třídy A+++ v režimu vytápění 35°C.Flexibilní: vytápění, chlazení a teplá voda.

Veškeré teplotní požadavky v domě lze flexibilně pokrýt. Patří sem podlahové vytápění s maximální výstupní teplotou 35 °C, radiátory s maximální výstupní teplotou 55 °C a dokonce i příprava teplé vody nad 65 °C. Alternativně lze tepelné čerpadlo využít i pro přípravu studené vody pro temperování prostřednictvím systému podlahového vytápění

.


Extra tichý: pouze 35 dB(A).

Nízká hladina hluku umožňuje maximální flexibilitu instalace. S aktivovaným tichým režimem pracuje ThermaV Monobloc Silent při 32 dB (A). Ideální pro těsný vývoj: ThermaV Monobloc Silent generuje nižší hladinu akustického tlaku než knihovna.


Výhody  R32 THERMA V MONOBLOC (5-16 kW)

  • Ekologické chladivo R32
  • Velký výkonový rozsah se 6 velikostmi od 5 do 16 kW
  • Automatické, sezónní nastavení teploty
  • 5 let záruka

Poptat tepelné čerpadlo

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.